Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Szerintetek sikerülhet?

SOS! Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

Van 3 egyesem matekból, de írtunk valamelyik nap és sztem az is karó lesz...

Van esély arra h kijavítsam félévig egy kettesre?

Vagy ha félévre nem is..de év végére?

Esetleg van még más is valamiből így?


2010. okt. 31. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz csinálni is kell valamit.
2010. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
év végére simán :)
2010. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolj. Ne tanulj, gyakorolj. A matek nem olyan tantárgy, amit meg lehet tanulni. Olyan mint a gitározás. Ha csak azt tanulod meg, hogy hogy kéne fogni a húrokat, és hogy kéne pengetni, viszont még sose próbáltad, nem is fog menni. De ha eleve gyakorlod szép lassan az is a fejedbe száll, hogy hogy kéne lefogni a húrokat.


Nos az a rossz a középiskolában, hogy túl kevés a feladat, és ha van is, az első kb 2 feladat után már nehezebbek jönnek, amiken lehet, hogy kiakadsz. Pedig könnyűből is kéne sok, hogy szimpla csuklógyakorlat legyen az egész.


Nos gyakorolj.

2010. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha 2-es a cél, akkor nem fog sikerülni. Nekem azt mesélte matek tanárom, hogy ő 6. ban majdnem megbukott matekból fél évkor, de kapott egy kegyelem 2-est. Aztán meg emberelte magát és 4-es lett. Ha 8. os vagy megértelek, nekem is nagyon nehezen megy van 2 hármasom és a mostani doga se lett jobb. Elég nehéz, de én is igyekszem már. Ne a kettesre hajts, mert ne xD
2010. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12:50

Ismerős a tanárod helyzete. Én általánosban bukdácsoltam matekból, középiskolában az első két évben olyan tanárt kaptunk, akinél a kettes már jó jegy. Azt valahogy összekapartam mindig. Utolsó két évben már olyan tanárunk volt, akinél igazából tanulás nélkül 4-eseket lehetett kapni. De utolsó évben megembereltem magam, és matekoztam még a szünetekben is.


Most egyetemre járok, mérnöknek tanulok, és én vagyok az egyik legjobb matekos itt.

2010. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Naa :D Látod kedves kérdező, bármi lehetséges! :)
2010. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10.-es vagyok amúgy.:)

Köszönöm szépen.:D

2010. nov. 2. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!