Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így sikerülhet utolérni magamat?

Így sikerülhet utolérni magamat?

Figyelt kérdés

Most leszek másodéves egyetemista. Az első évemet meglehetősen elbaltáztam, épphogy megúsztam az átsorolást is, 3 vizsgámat elbuktam, 1-re el sem mentem. Nem akarom mentegetni magamat, de nagyon nehéz időszakon mentem keresztül lelkileg, volt a családban haláleset, minden összejött. Most rendeződni látszanak a dolgaim, és a sulit is 100%-ban tudom csinálni. Nagyon eltökélt vagyok, úgy terveztem, hogy minden nap ha hazaértem, fogok tanulni, bevetem ezt a gimis "óráról órára" módszert. (Nagyon sok tárgyam lett, minden nap fél 9-től fél 5-ig bent leszek!)

Fogom így bírni? Sikerülhet? Az biztos, hogy be fogom tartani ezt a tervet, nagy az önfegyelmem és igazán eltökélt vagyok! Nem egy orvosi szintű szak, de azért nem is szabad bölcsi... amolyan közepes!


Mi a véleményetek? Negatví kritika is jöhet, elviselem!


2010. szept. 1. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán.
2010. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha tényleg ennyire eltökélt vagy, akkor menni fog :P

én hányszor akartam csinálni ezt az "óráról órára" módszert...:D sosem sikerült xD

rem. te több sikerrel jársz :P

2010. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a szándék megvan, akkor jó eséllyel be tudod hozni a lemaradást. Remélem, most már jobb időszakod van. Menni fog, drukkolok!
2010. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha felveszed a ritmust, akkor már menni fog. én is elb@sztam az első évemet, annyira, hogy át is tettek fizetősre. persze inkább újrafelvételiztem és kezdem máshol előröl. legalább tanultunk a hibánkból. :-)
2010. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!