Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem számította bele az...

Miért nem számította bele az intézményi pontjaimat a Károli?

Figyelt kérdés
Az e-felvin elvileg meg lehet már nézni a pontokat, amiket kiszámolt a beküldött dokumentumok alapján. A 3.helyen megjelölt szakhoz hozzáadta a 100 intézményi pontot , viszont ahova menni szeretnék 100-al kevesebbet számolt, pedig a követelményeknek megfelelő tárgyakból emelteztem és C1-es nyelvvizsgám is van. Nem értem..

#egyetem #felvételi #intézmenyipontok
júl. 15. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

"100-al"

nem százal, tehát nem 100-al, hanem százzal, tehát 100-zal

júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szakról van szó?
júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
KRE-Pszichológia
júl. 15. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
megvan 45% az érettségi, ebből számolnak érettségi pontot, nyelvvizsga feltöltve (mert az intézmény kéri, az érettségit lekérik, nyelvvizsgát nem)?
júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézegetheted a felvit, de ha még nem kaptál emailt, hogy megvan a végleges pontszámod, akkor amit jelenleg látsz, az még változhat. Folyamatosan dolgozzák fel az adatokat, de ennyi jelentkezőnél ez időbe telik, légy türelmes.
júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fujiko válasza:
15%
Bocsánat, hogy ide írok. Én a MATE egyetemre jelentkeztem és még nekem sem jelennek meg az intézményi pontok (munkatapasztalat) és az OKJ-m sem. (Elég "ijesztő" látni a jelenlegi pontjaim mert ezek tornázzák majd fel). Ha megvan a számolt pont arról kapni fogunk emailt? Vagy az eredményhirdetésre gondoltál itt az email alatt?
júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Miből van ez a 100 intézményi? Így hány pontod van?
júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
En is pszichologiara jelentkeztem, nekem 3.helyen van a KRE, nekem is 100 ponttal kevesebbet ir mint a tobbi egyetemnel. A Pazmanynal is igy van
júl. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Légyszi olvassátok már el, amit a Felvi ír ezzel kapcsolatban ahelyett, hogy feltesztek 30 ilyen kérdést.

[link]

júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Szörnyű, hogy ilyen emberek szereznek majd diplomát egyszer. 🥲
júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!