Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi oka lehet annak, hogy...

Mi oka lehet annak, hogy e-felvételin a "Közhiteles nyilvántartásokból származó információk" rész alatt nem jelenik meg a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem sokat foglalkoztam ezzel a felülettel, nem először használtam már, eddig semmi gond nem volt.


Idén jelentkeztem egy mesterképzésre, és látom, hogy semmilyen nyelvizsga nem látható a "Nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartása szerinti nyelvvizsga-bizonyítvány információk" rész alatt. Korábban ezzel nem volt gond. Ráadásul van 2004-ből nyelvvizsgám, 2005-ben emelt inteztem angolból (és ott is a szöveg érettséginél, hogy "... angol nyelvből középfokú komplex típusú államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvánnyal egyenértékű okiratnak minősül") illetve angol szakos diplomám van, ami felsőfokú nyelvvizsgának minősült korábban is.


Megjegyzem, elsőre csodálkoztam azon, miért adnak többletpontot nyelvvizsgára, ilyennel korábban nem találkoztam. Lehet, hogy ezért nincs meg ott, mert valójában nem nézik felvételin?



júl. 13. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy ez a szöveg jelenik most meg: "A nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartásában nem található nyelvvizsga adat."
júl. 13. 18:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy se az érettségivel, se az diplomáimmal nincs gond, hiánytalanul megjelennek.
júl. 13. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert nem egyszerre töltenek fel minden dokumentumot. Várni kell.
júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül egyáltalán nem lett betöltve egyetlen nyelvvizsgám sem, de mivel így is megvan a ponthatár, nem foglalkozom ezzel.
júl. 25. 02:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!