Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezhetek teljesen másik...

Jelentkezhetek teljesen másik egyetemre úgy hogy járok egyre?

Figyelt kérdés

Olyan szintű váltás lenne hogy egy miskolci gazdaságtudományi karról mennék egy pesti rendészettudományira

Jelentkezhetek rá úgy hogy járok az egyetemre? Termeszetesen a miskolcit az ev végén abbahagynám



júl. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Én MSc-ről jelentkeztem ki miskolcról, most meg kezdek máshol egyetemen.
júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Járhatsz egyszerre két egyetemre, csak ha álamin vagy mindkettőn, akkor duplán fogynak a féléveid.
júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
2, ha nappalis lenne mindenhol, képtelenség lenne megoldani már csak a kötelezően látogatandó órák miatt is, amiknek az időpontja fix. De ekkora váltás miatt feltételezem nem szereti a gazdasági szakot, ebből adódóan ott is szeretné hagyni, nem másikkal párhuzamosan végezni.
júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
De egyébként igen, jövő februárban általános eljárásban adhatsz be jelentkezést, ha teljesíted a feltételeket (pl kellene emelt tesi érettségi, azt nem csináltál gazdasági szakra, de közben megcsinálod). Vagy ha indulna pótfelvételin, akkor akár már augusztusban is jelentkezhetsz, ha a pontjaid elérik a július 24-ei ponthatárokat vagy meghaladják, mivel az ott meghúzott ponthatárnál a pótfelvételis vagy megegyezik vagy magasabb. De többségében inkább önköltségesen indul, néha államin is. Majd meglátod.
júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ahaa értem akkor minden stabil, kiraly köszii!
júl. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!