Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes, felsőoktatási...

Gábor Dénes, felsőoktatási szakképzés, távoktatás. Hányszor kell bemenni egy héten?

Figyelt kérdés
Gábor Dénes Egyetem - mérnökinformatikus - felsőoktatási szakképzésére járt esetleg valaki? Távoktatási munkarendben hányszor kell bemenni egy hónapban ? Jól megvannak szervezve az online órák? Köszönöm előre is a válaszokat.

júl. 3. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Remélem tudod, hogy az egy alibi suli, be se fognak vele hívni sehová.
júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alibi suli egy egyetem :D

Bírom az ilyen hozzászólásokat, de biztos. Nem jársz vele rosszul, de egyébként én inkább az alapdiploma megszerzését részesíteném előnyben.

júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.


Olvass már utána te szerencsétlen.

júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Micsoda műveltség, esztétika, báj, amit 3-as ír.

Efféle csodálatos irományra hogyan tudnék reagálni?

Csodálatos kérem, csodálatos! Ön nagyon okos.

júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1x kellett volna bemennem átvenni az elvégzésről szóló tanúsítványt de olyan gyenge a képzés hogy inkább át sem vettem / bele sem írom az önéletrajzba mert csak rossz fényt vetne rá.
júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:DD

Milyen emberek léteznek te jóságos ég :D

tegnapelőtt 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszön mindenkinek a segítséget, tanácsot, választ. Tisztában vagyok azzal, hogy az iskolának milyen a híre. Hosszabb, súlyos betegség után sikerült jó középszintű érettségit tenni. Emeltszintű érettségire felkészülni nem volt sem erő, sem lehetőség a kezelések miatt. Természetesen tervben van. Viszont ha jól értettem a felvételin ezek a képzések is adnak plusz pontokat. A tanulásból addig sem esik ki az ember, amíg lesz lehetőség bejárni iskolába. Jelenleg csak (!) távoktatásban megoldható a tanulás.
tegnapelőtt 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem SZTE levelező?

Ott is online tartják az órákat, és a ponthatár sem magas.

tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/8 köszönöm. Megnézem :-)
tegnapelőtt 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!