Az egyetemek piaci alapon nézik,hogy melyik tanulmányi program lesz távoktatásos vagy levelezős vagy más szempontokat néznek?
Figyelt kérdés
Például a győri egyetem egy elég nagy egyetemnek számít.Tucatnyi gazdasági, műszaki szakkal.
A levelező és távoktatás között az a különbség,hogy előbbire ad az állam pénzt, tehát indítható államilag támogatott formában, míg utóbbinál nem, ott csak fizetős van.
Győrben a műszaki menedzser,közlekedési mérnök, gazdálkodás és menedzsment távoktatásos.
Viszont a többi mérnöki képzés, illetve többi gazdasági,műszaki képzés levelezős állami támogatott formában indul.
Pl kereskedelem és marketing, turizmus van levelezőn.Mitől jobbak, mint a gazd men?
A műszakiaknál még lenne is benne logika, hiszen a közlekedésmérnök, műszaki menedzser annyira nem erősek és már sok is van belőlük.
jún. 30. 15:55
1/2 anonim válasza:
Annyi kérdésedet látom mostanában, és mindig feltűnik, hogy rosszul írod. A képzés neve "közlekedésmérnöki" szak, a végzettség pedig "közlekedésmérnök". 'Közlekedési mérnök' nincs.
2/2 anonim válasza:
Az egyetemet nem erdeklik az ilyen piaci dolgok, hogy pl. mibol van tulkepzes. Az erdekli, hogy hova mennyien jelentkeznek, mennyi embert tudnak felvenni. Mennyi penz jon be ebbol stb. Mennyi allami helyet kapnak, ilyesmi. Ezt szembeallitjak a tanari kapacitasokkal, ami borzasztoan veges.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!