Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan és milyen feltételekkel...

Hogyan és milyen feltételekkel lehet mérsékeltetni az önköltség díját az egyetemeken? Vagy lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
jún. 29. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyetem és szakfüggő, az adott szak honlapján kell utánanézni. Olyanról tudok, hogy aki magas pontszámot ért el az érettségin, de az államira nem került be, ott lehet pályázni és jelentősen csökkentik a tandíjat. Vagy ha nagyon jó az átlagod az egyetemen, akkor átkerülhetesz államira
jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az még a jobb.


Én csak a felezős részletet találtam eddig de semmi konkrétat nem ír. :/


A szociális meg nem játszana mert a nagyszülők az istenért se engednének odairatkozni.

jún. 29. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Passz, covid alatt megpróbáltam, mindkét szülőm elvesztette a munkáját, nekem haza kellett költözni a koliból, és a diákmunkám az egyetem váosában volt... elutasították a mérséklést.
tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!