Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki lakott/lakik az Óbudai...

Valaki lakott/lakik az Óbudai Egyetem Hotel@bmf nevű kolijában? Milyenek a körülmények? Melyik kollégium a legjobb az Óbudai Egyetem kollégiumai közül? Képeket is szívesen várok.

Figyelt kérdés

jún. 27. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, en ott voltam kolis 3 evig. Sajat konyha,furdo,wc tartozik minden szobahoz, nagyon kulturalt hely. Beirod talalsz rola kepeket neten. Sok kolis program van, nem banod meg ha oda jelentkezel. A kornyek kicsit lepusztult, de ha a Keleti,tavaszmezo utcai Kando vagy Banki harmas valamelyikere jelentkeztel akkor ide a legcelszerubb menned. Elobbi ketto kb 1 percre van, a Banki 8-10 perc seta a kis utcakon keresztul (gyorsabb mint a villamos). A koruton ott a 4-6 villamos, korulbelul 5 perc seta a megallo. Penny, Lidl, Corvin plaza a kozelben van par perc setara, ha be kell vasarolni, ezen kivul jo par ejjel-nappalit is talalsz. Ha videki vagy a Corvin-on felszallva 15 perc a Nepliget. Ha este szorakozni mesz a 4-6 ejjel is jar, igy nem kell valoszinuleg buszra szallnod. Van par erdekes figura a kornyeken, dehat Pesten hol nincs?! :D Koruton talaltok kocsmakat, kajaldakat, euros boltokat ahol minden csekmetet tudsz venni. Gyakorlatilag minden a kozelben van. Remelem segitettem!
tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!