Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor sorolhatnak át önköltség...

Mikor sorolhatnak át önköltségesre valakit? (DE-BTK)

Figyelt kérdés

Ha harmadik tárgyfelvétel után sem sikerült egy tárgy, vagy akkor, ha negyedik tárgyfelvételkor sem sikerült? (Csak ez az eset érinthet, ezért csak ez a része érdekel)

'22 őszén kezdtem. A TVSZ azt írja erre vonatkozóan, hogy "Annak az államilag támogatott/állami (rész)ösztöndíjas hallgatónak a hallgatói jogviszonyát a rektor által átruházott jogkörében a dékán megszünteti, illetve a hallgató kérelmére tanulmányait költségtérítéses/önköltséges képzésben folytathatja, aki egy tárgy kreditjét nem szerzi meg, vagy a tantervben előírt követelményt nem teljesíti négy tárgyfelvétel után"

Jól értem, hogy akkor van gond, ha negyedjére vettem fel a tárgyat, és akkor se sikerült?


jún. 25. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

"négy tárgyfelvétel után"

Tehát nyilván negyedszer is fel kell venni, és akkor is meg kell bukni belőle, aztán jön a kérdés, hogy na akkor szeretnéd-e fizetősen tovább játszani ezt.

jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. jól írja.
jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!