Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri elvégezni a kecskeméti...

Megéri elvégezni a kecskeméti egyetem műszaki felsőoktatási szakképzését?

Figyelt kérdés
Szakirányú érettségit tettem(gépészet) ezután elvégeztem a gépész technikusit illetve a CNC gépkezelőit és most ebben is dolgozom. Szeretem ,de úgy érzem van még bennem ezért gondolkoztam ,hogy pótfelvételin jelentkezek idén,de ehhez valószínűleg fel kell majd mondjak ,hisz nappalira szeretnék jelentkezni. Kérdésem ,hogy megéri-e elvégezni, mennyire nehéz és milyen munka lehetőségek tudnak megnyílni előttem ha elvégeztem a képzést?

jún. 25. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz igaz rá, mint az összes többi felsőoktatási szakképzésre: az esetek döntő többségében csak akkor éri meg, ha a későbbiekben diplomázni szeretnél, és most valamiért nem adott a lehetőség a BSc-hez. Ez hatványozottan igaz rád nézve: a már meglévő képzettségeidhez semmi pluszt nem adna hozzá.
jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább a gépészmérnök képzést választanám. Ha az a diploma sikerül, egész életedre óriási lehetőségeid lesznek az iparban. Anyagilag és a munkakörülményeket tekintve is.
jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!