Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség arra egyetemen,...

Van lehetőség arra egyetemen, hogy egy tárgyat egy másik egyetemen végezzek el?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam van lehetőség erre. Van egy tárgy, már csak azzal az egy tárggyal küzdök és már évek óta nem sikerül, nagyon komolyan veszi a tanár és egyszerűen nem sikerül levizsgáznom belőlel.

jún. 5. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvi lehetőség van. Vendéghallgatói státuszban megcsinálod a másik tárgyat a másik egyetemen, utána elfogadtatod a jelenlegin. Viszont érdemes valahogy kitudakolni, hogy el fogják-e fogadni. Ismerek olyan oktatót, aki konkrétan semmit nem fogad el másik egyetemről.
jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azzal a másik egyetemmel milyen jogviszonyod van?
jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Károlin nem engedték bölcsész karon.
jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs másik egyetemmel semmilyen jogviszonyom, nem is tudom hol végezném el, csak az biztos, hogy itt ennél a tanárnál képtelen vagyok
jún. 5. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
4. nálunk volt egy lány ő másik egyetemen akarta az adott tárgyat elvégezni és mivel nem engedték meg. átment egy másik egyetemre.
jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!