Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szte biológia levelező megéri?

Szte biológia levelező megéri?

Figyelt kérdés

máj. 27. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt ismerősöm aki ott végzett. Röviden nem. Hosszabban, ezzel a szakkal nincs hová elhelyezkedni. Ha nem tudsz bekerülni valamilyen kutatócsoportba (ahová meg korlátozottak a lehetőségek) akkor a piacon nincs rá igény. Ismerős is tök mást csinál azóta.
máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én itt voltam és ott is hagytam
máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyit megkérdezhetnék, hogy azért, mert a levelező szak rossz, vagy csak a biológusi nem éri meg?
jún. 2. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettő 🥲
jún. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
El kell fogadni a tényt, hogy sokat kell érte tanulni és jónak kell lenni benne és akkor is csak szerencsével, de lehet kapsz egy jó állást, de csak akkor ha nagyon jól megy az angol és csak Pesten érdemes…de figyelmébe kell venni, hogy átlagosan nem fizet olyan borzasztóan jól…jah és nehéz a képzés 😁 +nagyon sok fele lehet specializálódni, de csak a molekuláris biológiából mész valamire…
jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a legjobb a fizu, engem az érdekelt, hogy érhet munkaerőpiacon hátrány, hogyha levelező és nem nappali képzésen csinálom végig.
jún. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!