Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakdolgozatot ülve vagy...

A szakdolgozatot ülve vagy állva kell megvédeni?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdésnek tűnik, de azért tettem fel, mert annyira izgulós vagyok, hogy félek állva rosszabbul teljesítenék, mintha le lehetne ülni és úgy megvédeni a szakdolgozatot. (SZTE BTK, alapszakos szakdoli)

máj. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ülve védtem mind a hármat.
máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk álva, hiszen egy PPT-t adsz elo.
máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Segíteni sajnos - még - nem tudok, de követem. (Ugyanott vagyok elsőéves. 🙂)
máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még karon belül is nagyon változó lehet. Szintén SZTE, de nem BTK - tőlem megkérdezték, hogy állva vagy ülve szeretném-e tartani, viszont ahogy #2-es válaszoló is írta, ppt-t kellett prezentálni, ami szerintem ülve fura lett volna, hisz nem tudtam volna oda-oda fordulni előadás közben és mutogatni, így az álldogálást választottam.

(De nálunk egyébként olyan intézet is van, ahol nem kell ppt-t csinálni a védésre, azt pl. lehet, hogy ülve védtem volna meg, ha felajánlják)

máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állva kellett. Mutogatni nem kellett senkinek, tehát nem gyakorlati oka volt, hanem azt mondták, hogy ezzel adjuk meg a tiszteletet.
máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
5, a védés egy vizsga. MInden szóbeli vizsgán álltál? MErt ha nem, akkor nem adtad meg a tiszteletet :)
máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Hatos:


Nem volt szóbeli vizsgám ezen az egyetemen, csak írásbeli. (Nagyon kevés előadás volt, abból is csak írásbeli vizsga.) Ez mesteren volt, alapszakon ülve vizsgáztam, de ott nem volt ppt, csak feltettek néhány kérdést. Azt nem tudom, hogy ezen az egyetemen szóbeli vizsgákon állnak-e vagy ülnek.

máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kommentet!

A szóbeli vizsgák ülve voltak általában a szemeszterek végén.

máj. 19. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!