Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gàbor Dénes Mérnökinformatika...

Gàbor Dénes Mérnökinformatika tàvoktatàs a tudàsért?

Figyelt kérdés

Felnőtt, csalàdos ember vagyok. Van egyetemi végzettségem. Karrierem is rendeződik szépen. Nem tervezek vàltano. Nyugodt munkàm van. Nem vagyunk gazdagok, de tudunk félretenni és egy nyugodt, nem fényűző de nem is nélkülöző életet tudunk élni abból a pénzből amit keresek. Szóval nem karriervàltàs miatt kellene a papír.


Programozni egy alap szinten tudok, amit autodidakta módon szedtem fel az évek alatt. Kissebb hobbielektronikàval jàtszadoztam (arduino meg hasonlók), illetve kissebb, primitív automatizàló alkalmazàsokat írtam a cégnek ahol dolgozok. Szóval kezdő, hobbi szint.

A cél igazàból az lenne, hogyha megnyitok egy komolyabb projektet githubon akkor legalàb megértsem mi történik, esetleg tudjak bele is fejleszteni olyan sorokat amiknek értéke is van.


A GDE tàvoktatàsos képzésével szemeztem, mert napirendemhez és munkàmhoz kényelmesen igazodna.


A kérdésem az, hogy ad-e olyan tudàst az egyetem, hogy megérje kifizetni a 300 ezer forintos tandíjat félévente ha a papír nem szempont.


máj. 14. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Forintot nem ér az rgesh
máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Nem ad olyan tudást, ami miatt megérné. A magyar oktatás nagyon el van maradva a valóságtól, többet érsz vele, ha online kurzusokon tanulsz pl. Udemy-ről.
máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!