Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora a különbség a gimiben...

Mekkora a különbség a gimiben a fiuk és lányok tesiórája között?

Figyelt kérdés
Közös vagy külön szokott lenni?
2010. okt. 28. 00:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem tudtam, hogy van, ahol külön tartják. Fura dolgok vannak. Előző: Hogyne -.-"
2012. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én se láttam még olyant, hogy együtt volt.
2012. máj. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én meg olyat, hogy külön. Minek van külön???? Nem értem tök logikátlan szerintem. 2 testnevelő tanár kell ehhez?!
2012. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, kettő kell, mivel biológiailag, élettanilag nem ugyanarra van szükségük a fiúknak és a lányoknak, és amúgy is nagyobb felelősséget tud vállalni egy ilyen balesetveszélyes tantárgyban a tanár egy fél osztályért.
2012. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez h.lyeség. Most pl. kislabda dobásban mi az, amit egy lány nem csinálhat? Ugyanazokat kell tudni, kivéve a gyűrű, mert az tényleg csak a fiúknak van, de addig meg a lányok tudnak talajtornázni, nem egy ördöngősség.
2012. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rendben, ha te úgy gondolod, akkor hülyeség. Én válaszoltam a kérdésre, vitatkozni nem fogok rajta, nincs belőle semmi hasznom.
2012. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem akar itt senki vitázni, csak ez egy h.lyeség, hogy "élettanilag és biológialag" más kell a lányoknak. Már bocs, de így biológus szemmel ez egy nagy kamunak tűnik, főleg, hogy meg se magyaráztad.
2012. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is butaság. Nálunk annyival el volt intézve fiúk 20 fekvő, lányok 15. Nem kell két tanár.
2012. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!