Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van egy oszt főnöki intőm...

Ha van egy oszt főnöki intőm akk az hányas magatartás?

Figyelt kérdés

Gimibe járok van már egy osztfőnöki intőm, de fsz ki van egyszer csak annyit csináltam h elmentünk többiekkel egy óráról, mer úgy tűnt nemfogják észrevenni, most meg azért kaptam mer nem az ülésrend szerint ültem... fsz kivan :S Ettől még lehet 3 as magatartásom? V ez mindenhol változó, nem tudjátok?

Köszi


2010. okt. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom h 3-as de a tanártól is függ
2010. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján a hármas is túlzás volna, de sajnos reális. Egyébként nem csak ezen múlik; én általános ötödik óta semmilyen beírást nem kaptam, óráról sem lógtam, mégis mindig csak négyes kaptam.
2010. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De sztem akkor se normális dolog ilyenekért mind1 ksözi
2010. okt. 23. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ülésrend az még hagyján, de az igazolatlan hiányzást azért ne vedd olyan félvállról, az iskola kötelező és számon is kérik rajtad a bejárást.
2010. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!