Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért iratnak velünk 60-80...

Miért iratnak velünk 60-80 oldalas záródolgozatot, ha nem olvassák el?

Figyelt kérdés
Még komolyan létezik ilyen felsőoktatási intézmény? Nekem azzal kezdték, hogy a bevezető és az összefoglaló legyen szuper, aztán a többire nem igazán lesz ideje senkinek. Most ha ennyire ejtenek erre, miért várják el, hogy a diákok komolyan vegyék és érdemben foglalkozzanak vele? Egyébként témakiírás sem volt az elmúlt 5 évben...Témát, bírálót, külső belső konzulenseket is a diákoknak kellett szerezni, intézni... Most ha egy felsőoktatási intézmény így magára hagyja a diákokat, mit vár? Annyit megtettek, hogy átküldték, hogy kell kineznia a dolgozatnak, de ennyi és ezzel ki is merült. Csak szerintetem nem normális az, hogy semmi segítséget nem adnak ezen kívül?

jan. 16. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Rákérdeztem, hogy a szakdolgozat megfelelő volt-e, akkor nyitották ki, majd három-négy lapozás után becsukták, és mondták, hogy igen."

Ennyiből még nem következik, hogy nem olvasták.

Valószínűleg többet is olvastak (hiszen nem egyedül te vizsgáztál az adott vizsgaidőszakban), és nem jegyezték meg fejből, hogy melyik milyen lett, amikor pedig rákérdeztél, azért lapoztak bele, mert volt benne valami értékelőlapféle, aminek alapján tudtak válaszolni, vagy ha ilyen nem volt benne, akkor lehet, hogy azért kellett 3-4 lapozás, hogy beugorjon nekik, hogy ez melyik is volt a sok közül.

jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 OK, elhiszem, amit mondasz. Akár így is lehetett. Végülis nekem mindegy, hiszen ötöst kaptam rá, én valóban dolgoztam vele, a lelkiismeretem tiszta, és igazából nem az én dolgom, hogy bárki valaha elolvasta-e a szakdolgozatot, vagy nem. Nem is csinálok ebből keleti kérdést, csak meglepő fordulat volt. Akkor örültem neki, hogy "szabadulok" aznapra.
jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!