Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy ennyit felejtet...

Normális, hogy ennyit felejtettem a középiskolában tanultakból ennyi év után?

Figyelt kérdés
Az igazság, hogy a matekot, informatikát, és angolt leszámítva alig,alig emlékszek valamire, pedig 2020-ban érettségiztem. Pl. töriből csak a fontosabb évszámok mennek már fejből, pedig szerettem és 5-ös is voltam belőle. Amúgy mérnökinformatikai karra járok. Nektek is ilyen sok kihullott pár év alatt, vagy csak én felejtettem sokat?
jan. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem normális.
jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gépésznek tanulok, és úgy érzem hogy amit nem használok (töri, irodalom....) azokat elég gyorsan elfelejtem a nagyobb részleteken kívül.
jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Persze normális, ezeket a dolgokat csak a rövid távú memóriában tárolja az agy, az iskolában tanult dolgok többségét kb. tényleg csak addig tudja az ember amíg le nem vizsgázik belőle. Utána már csak az marad meg amire rendszeresen szükséged van.
jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Normális! Át ismételed és már fogod is tudni
jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!