Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz, ha otthagyom az...

Mennyire gáz, ha otthagyom az egyetemet már az 1. félév után?

Figyelt kérdés
Rajöttem, hogy nagyon nem érdekel az, ami tanulok,és ez látszik az a jegyeimen. Teljesen mást akartam tanulni, viszont telebeszélték a fejem, hogy ide jöjjek(mérnöki)...Már most úgy néz ki, hogy 2 félévet csúszok is a tárgyaim felével. Valaki volt már így? Mit csináltatok egyetem helyett?
2023. dec. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem ezt akartad és hagytad magad rábeszélni akkor ne erőltesd tovább, főleg ha nem is érdekel, mert így nincs értelme és később ha dolgozni fogsz akkor normális teljesítményre sem leszel képes amiért úgy kivágnak mint a sicc.


Hagyd abba, tanulj azt amit akarsz, próbáld meg. Ameddig nem jutsz be addig menj el dolgozni, tanulj valami tanfolyamot pl.: nyelvet, jogsit csináld meg vagy tudom is én

2023. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Az, hogy mások mit csináltak egyetem helyet nem jelenti azt, hogy neked is azt kell csinálni.

Neked kell tudni, hogy szeretnél még tanulni csak nem a mérnökin vagy elmész dolgozni. Ha államin vagy és abszolút nem érdekel akkor még most íratkozz ki, mert utána vissza kell fizetni az eltöltött állami féléveket.

Tárgyak felével csúszni az nagyon sok, nehezen lehet behozni főleg, ha nem is érdekel.

Találd ki, hogy szeretnél e tanulni, ha igen mit. Van e elég pontod hozzá, vagy szakma. És amíg fel nem vesznek menj el diákmunkára a diákod még él.

2023. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha csak azért maradsz valahol, fogyasztod az állami féléveid (ha azon vagy), mert azon gondolkodsz, hogy ismeretlen emberek mit gondolnak róla. Semmit sem és ha nem tetszik jobb ilyenkor otthagyni.
2023. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
100%

Az előző válaszolókkal értek egyet.


Csak akkor tanulj valamit, ha ALKALMAZNI AKAROD AZ ÉLETEDBEN .

Minden más tanulási tevékenység csak marháskodás.

2023. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!