Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig tart a diákigazolvány...

Meddig tart a diákigazolvány elkészülése? (SZTE)

Figyelt kérdés
Szept. 18-án jelezte az ETR, hogy el lett küldve az igénylés. Most október 20-a van, de semmi. Vajon ebben a félévben még megkapom?
2010. okt. 20. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy ez mitől függ, de nekem tavaly szeptemberben elején lett igényelve (mert elvesztettem) és novemberben érkezett csak meg.
2010. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szeptember elején
2010. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szeptember közepén. Na hát ez fantasztikus :|
2010. okt. 20. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szept. 2-án igényeltem, szept. 20-án jelezte is az ETR, hogy elküldték az igénylést és őszi szünet előtt megérkezett . De igényelhetsz ideiglenes diákot is párszáz forintért, mert okt. 31-el (ha jól emlékszem) lejár a régi diákod érvényessége.


egy végzős SZTE-s :-)

2010. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tavaly kb én is akkor adtam le és november közepén jött meg.

szerintem te se várd, hogy október vége előtt megérkezik...

2010. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az ideiglenest hány nap alatt készítik el?
2010. okt. 20. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
ideiglenest ott helybe megcsinálják. csak viszel egy fényképet és 2 perc az egész. azt hiszem 490 forint volt. de már nem emlékszem.
2010. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!