Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy könyörögjem ki anyától...

Hogy könyörögjem ki anyától hogy pénteken ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés

Az van hogy a padtarsam is hiányzik és rajta kívül akikkel jóba vagyok 2 lány se fog jönni pénteken mert mennek valahova és senkivel nem fogok tudni lenni egész nap csak telefonon fogok és senki nem fog hozzam szólni (nagyon rossz az osztályunk mindenkinek megvan a maga baráti köre és pénteken csak én mennék suliba)

És nem tudom hogy könyörögjem ki anyának ráadásul már említettem és mondta hogy nem fog azért igazolni merthogy a barinoim nincsenek ott.

De én tényleg nem akarok menni úgy hogy ők nincsenek ott senkivel nem tudok lenni.

Tippek?



2023. nov. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de barátnőzni jársz suliba vagy tanulni?

Kibírsz négy szünetet úgy, hogy nem pletykálsz, hanem olvasol a helyeden.

2023. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Abszurd maga az ötlet is, hogy azért ne menj iskolába, mert nem lesznek ott a barátaid. Az órákon amúgy is a tanulásra kell figyelni, a 10, maximum 15 perces szüneteket pedig a falat bámulva is végig lehet ülni, de egy telefonnal kezedben pedig tényleg nincs okod panaszkodni. Ember, egy napról van szó. :D
2023. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, en teljesen megertem, hogy ez most eleted tragediaja, tudom, en is voltam tini.

De sajnos ilyen az elet, rengeteg olyan dolog van, amihez nincs kedvunk, de meg kell csinalni. Ki fogod birni.

2023. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem buliba mész, hogy behisztizz, hogy nem mész, ha a barinőid se, hanem iskoláról, ahova kötelességed járni! Ne legyél már ennyire életképtelen...
2023. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Annak idején, amikor általánosba jártam, akkor volt egy időszak, amikor szó szerint sorban álltunk az osztályfőnök előtt, hogy hadd ne kelljen suliba jönniiiiii....


S' mit ad Isten? Az őszi szünet pár nap múlva itt volt.

Most is mit ad Isten, kedves Kérdező? Hát itt a téli szünet mindjárt...

2023. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hidd el, hogy 10 év múlva már biztosan, de lehet sokkal hamarabb is nevetve fogsz visszagondolni erre, hogy ez egykor egy komoly probléma volt. :D
2023. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerűen nem mész be, ő meg kénytelen lesz szuloivel leigazolni. Már ha maradt még szülői, és nem lett elhadznalva mind hasonlóan bagatell dolgokra.
2023. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!