Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nonprofit szervezetek gazdálko...

Nonprofit szervezetek gazdálkodásának elemzéséhez milyen mellékletet kell csatolni a szakdogában?

Figyelt kérdés

Magát a beszámolót, alapszabályt? vagy mi az amit mellékletként csatolhatok?


Vagy a melléklet alatt a táblázatokat, diagramot kell érteni, amit nekem kell szerkeszteni?


2023. nov. 10. 22:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#11

És miből gondolod azt, hogy én ebből a témából szerettem volna szakdogát írni? :)

Semmit nem tudsz, úgyhogy tökjó lenne ha nem okoskodnál itt, de egyet most megígérhetek neked, mégpedig azt , hogy az én szakdogám ötös lesz, mert én úgyis addig fogom csinálni amég nem lesz közel tökéletes :)


Mellesleg az én munkáltatóimnak kívánhatsz bármit (már ha lesz). Nem egy helyen dolgoztam már és bármikor visszavárna bármelyik főnököm, mai napig beszélő viszonyban vagyok velük. És mindenki tudja rólam, hogy én 100%-osan végzem a munkám, de még azt is megsúgom neked,bár ehhez sincs semmi közös, hogy vállalkozásom van és jelenleg nem tartok igényt alkalmazott munkakörre de sosem lehet tudni :)

2023. nov. 11. 14:35
 12/17 anonim ***** válasza:
2023. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Maradj már a 0 %-oddal, látszik milyen haszontalan vagy, de minek vagy itt? :D:D :D

Mi közöd van hozzá hogy ki? mit? mikor? hányszor... kérdez?!

Segíteni látszik nem tudsz semmit, akkor mit keresel itt?!

Ennyire unalmas az életed? :O

2023. nov. 13. 22:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudod, én segítettem az első kérdéseidnél. De nem akarom, hogy bármi közöd legyen a szakmához, mert irtózatos hiányosságaid vannak. Nem normális, hogy így akarsz szakdolgozatot írni, hogy egy beszámolót nem találsz meg.
2023. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy nekem bármit is segítettél, ugyanis 1 db privát üzim van "LeszBosszantó" néven. Az meg hogy te mit akarsz, az 1 dolog és hogy mi lesz az másik dolog (:
2023. nov. 13. 23:19
 16/17 anonim ***** válasza:

Legalább ne hazudj :(

Már az első kérdéseidnél segítettem, aztán a mainál privátban írtam, hogy milyen egyesület kell. Akkor jött a meglepi, hogy az válaszol rá, aki tegnap priviben okádta rám a mocskot, ennek a kérdésnek a feltevőjeként...

2023. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

De milyen meglepi???

Nincs is privát üzenetem csak 1 személytől.

"LeszBoszantó" néven.


Az meg hogy privátban úgy teszel hogy segítesz kommentben meg lehordasz valakit elég szánalmasnak tartom.

Szerencsére nekem nem írtál semmit de ne is!

Nem bírom az ilyen kétszínű embereket....

2023. nov. 14. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!