Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nonprofit szervezetek gazdálko...

Nonprofit szervezetek gazdálkodásának elemzéséhez milyen mellékletet kell csatolni a szakdogában?

Figyelt kérdés

Magát a beszámolót, alapszabályt? vagy mi az amit mellékletként csatolhatok?


Vagy a melléklet alatt a táblázatokat, diagramot kell érteni, amit nekem kell szerkeszteni?


2023. nov. 10. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Konzulenst kérdezted?
2023. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, hogy kérdeztem már 2 hete de nem reagált azóta az e-mailre, és a suliban sem találkoztam vele, pedig kerestem. Tehát ezzel nem vagyok előrébb.
2023. nov. 10. 23:14
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ha a konzulens nem mondja meg, se tájékoztató nincs erről, akkor nem tudom, így ismeretlenül hogyan adhatnánk biztos választ.
2023. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Ez már a sokadik kérdésed (és azóta is van új), konkrétan azt se tudtad, milyen egy civil beszámoló, hol keresd, stb.

Szerintem jó lenne, ha előbb tanulnál valamit a szakmából :(

2023. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen témában ír. Gondoltam vannak hasznos gondolatok, hogy mi az amit mellékletként csatolni szoktak. Nem hiszem, hogy olyan nagy őrdöngős kérdést tettem volna fel, ami egyetemenként eltér.


#4

Neked egyébként mi közöd van ahhoz hogy ki mit kérdez?

Ha nem tudsz válaszolni akkor nyilván te sem tudod a kérdésre a választ, görgetsz tovább.

Hogy kéne tanulni valamit a szakmából, ha még nem dolgozom? Nyilván a munkahelyemen fogok rálátni teljes egészében a szakmára. De nem kimondottan ezen a területen (elemzés) szeretnék elhelyezkedni, amihez mellesleg semmi közöd.

Olyan orbitális baromságokat írkálsz.


#5

Ezekkel az üres válaszokkal mit kezdjek?

Minek tetted ide? Mit vársz? Tapsot?!

Nagy az Isten állatkertje csak alacsony a kerítés. Téged így tudnálak jellemezni.

Egyébként megsúgom neked, hogy már 3 szakdogát kaptam privátban, mivel ők is tudják, hogy nem olyan könnyű elindulni ebben a témában. Megnézném a te szakdogád azért ;).

Na hess innen. És kösz a semmit. :)

2023. nov. 11. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a semmi? Amit te megtanultál az egyetemen. És de, mind te vagy szépen követhető, hol tartasz a folyamatban.
2023. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Hogy kéne tanulni valamit a szakmából, ha még nem dolgozom


Azt, hogy hogy néz ki egy civil beszámoló, megtalálod törvényben, amit tanultál. Hogy hol találod, ott a törvényben, de a google is segít. Hogy mit kell elemezni, tanultad. Stb. Ezzel a tudással, stílussal sok sikert annak, aki alkalmaz. El se akarom képzelni, mennyi a tudásod a többi témából, ha abból se tudsz semmit, amiből szakdolgozatot írsz.

2023. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

Na miben fogadunk, hogy én ötös szakdogát adok le? :)

Majd akkor meglátjuk milyen hasznos válaszokat adtál ;)

Mellesleg milyen folyamatban,mikor még el sem kezdtem?!:D


#8

Mi a problémád a 6-os válasszal?

Hülyeségre nem tudok máshogy válaszolni.

Nehogy már te megmondd nekem, ki hányszor járjon egyetemre meg mit és hányszor kérdezzen. És ha 15x kérdezne bárki bármit? Neked ahhoz se lenne semmi közöd. Kinek képzeled te itt magad? Valami moderátornak? Vagy neked annyira unalmas az életed, hogy másokkal foglalkozol?!

A te szakdogádat még nem láttuk!

A szaktársaimról meg annyit, hogy nem, nincsenek mivel én előrehozottan írom a szakdogát, ők nem most fogják leadni.

Van még kérdésed?!

Csókollak! :*

2023. nov. 11. 14:18
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

Hát figyelj, tuskóknak csak tuskó módon tudok válaszolni!

Amilyen a mosdó olyan a törölköző.


#10

Mit vártál? :)

Mire fel kellett volna szép üzenetet írnom neked?

Segítettél te bármit is nekem vagy mégis mi az ami miatt azt gondolod hogy szebbet érdemeltél volna? Nem kellene hülyeségeket írnod aztán tőlem az ég világon nem kapnál semmit.

Semmi közöd nincs ahhoz, hogy ki, mit, és hányszor kérdez.

Még úgy 100x fogok kérdezni, úgyhogy szokj hozzá.

Senki nem kért meg téged hogy reagálj, mert válasznak nem mondanám.

De hálisten nem mindenki olyan megkeseredett mint te/ti.

Ma csak 3 e-mailt kaptam, ahol elküldték a szakdogájukat ismeretlenül.

Érdekes velük lehetett beszélni, de veletek mit kezdjek akik belinkeltek ide kérdéseket ami alatt semmi hasznos válasz?! És ültök otthon hogy na éééén most aztán jól bemásoltam? Veregesd meg gyorsan a vállad aztán feküdj vissza aludni mert kb. ennyit ért! :)

2023. nov. 11. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!