Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia alapszak levelezőn?

Pszichológia alapszak levelezőn?

Figyelt kérdés
Van aki így teljesítette a szakot? Mennyire elsajátítható így? Gazdasági szakon vagyok jelenleg, de munka mellett szeretnék megpróbálkozni még mással ezután,viszont ez ebből kifolyólag csak levelező formájában lehetséges.
2023. okt. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha megvan benned az elszántság, semmivel sem nehezebb, mint nappalin. Én is oda készülök jövőre levelezős formában. Ha nem lehetne teljesíteni munka mellett, nem is működhetne a képzés. A számok pedig azt mutatják, hogy egyre többen jelentkeznek és végzik is el levelezőn. Nyugodtan vágj bele, ha érdekel. :)
2023. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Esetleg ha nem felejted el szívesen várlak vissza egy beszámolóra a tapasztalataiddal :D

Megkérdezhetem melyik egyetemet választod?

2023. okt. 18. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Persze, benne vagyok. :) Én a Károlit néztem ki magamnak, és te?
2023. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Én Károlin kezdtem idén, ne feledjétek hogy ott a többi levelezővel ellentétben hétfőnként van a levelező oktatás.
2023. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a Károlit, vagy esetleg Pécsi egyetem is szóba jöhet. De ennek még utána akarok nézni hol volna jobb. :)
2023. okt. 19. 07:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom. Viszont minden hétfőn vagy csak adott heteken? Te is levelezőn vagy?
2023. okt. 19. 07:33
 7/7 anonim ***** válasza:

4 voltam.

Levelezőn vagyok.

Minden hétfőn van oktatás, előadások első alkalommal személyesen, utána online. Gyakorlatok mindig személyesen. Tehát ez úgy néz ki h szeptember kb végig személyes, utána váltva van online/személyes hét.

2023. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!