Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Már érzem a vesztemet, mit...

Már érzem a vesztemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jővő héten 10 dolgozatot fogok írni az iskolában és teljesen kétségbe vagyok esve. Magyarból 2, 2 matekból, németből, angolból, történelemből, nyelvtanból, földrajzból, és még 1 lesz hittanból.

Már nem tudom mit tegyek, sírni sincs erőm, magamba roskadtam depressziósan.



2023. szept. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kellett volna, nem hiszem, hogy ma tudtad meg a dolgozatok időpontjait.
2023. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Tedd meg a tőled legtöbbet telhetőt, de ne görcsölj rá, nincs akkora jelentősége egy rossz jegynek, mint ahogy most érzed. Jövőre például már el is felejted, hogy most rossz jegyet kaptál.
2023. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hete kezdődött a suli. Ennyi idő alatt olyan vészesen sok anyagot nem adhattak le semmiből sem. NE pánikolj!
2023. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért 3 hét alatt olyan sok mindent nem tudtok venni, ha átnézed a négyes minimum meglesz mindegyikből szerintem. Már ha óráról órára tanultál, ha nem, akkor magadra vess :D
2023. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!