Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményetek szerint ez igy...

Véleményetek szerint ez igy megfelel?

Figyelt kérdés

Gimibe járok felnőtteknek, távoktatáson vagyok, megkapjuk az egész évi tananyagot, felkészülünk, és év végén lesz egy vizsga, amely alapján vagy átmegyünk vagy nem. Jelenleg az Iliász-t tanulom, és ChatGPT-t megkérdtem, hogy adjon nekem kérdéseket és válaszokat, azokat megtanulom, és ennyi, anélkül, hogy akár kinyitottam volna a tankönyvet. Ezeket tervezem megtanulni: [link]


szerintetek igy ennyi elég lesz? Vagy ez édeskevés?



2023. szept. 22. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben járj utána, hogy helyesek-e az információk.
2023. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez édeskevés. Homérosz műveinél elő szokták venni az eposzt, mint műfajt, az eposzi kellékeket, a görög mitológia alapjait (pl miért segítenek az istenek egy-egy embernek), illetve a művek szimbolikáját.


Itt van egy elég hosszú bemutató-elemző videó az Iliászról, ebben elég sok infó van és szerintem jól adja elő a srác.

[link]

2023. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején nekünk (nappali gimi volt mondjuk) össze kellett hasonlítani a két művet, ugyanis a közvetített értékrend például teljesen eltérő.
2023. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!