Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eddig csak itt könnyű az egyetem?

Eddig csak itt könnyű az egyetem?

Figyelt kérdés

ELTE TTK PTI szakon vagyok, és hát eddig még egy percet sem kellett tanuljak, pedig tanáraim ijesztegettek, hogy már első perctől vért fogok izzadni.

Pl van olyan tárgyam, hogy elemi programozás, ott python van, kb be se kéne járjak,mert abból érettségiztem.

Kalkulust vettem fel, eddig számhalmazokat vettük, laza :D

di-matekon logika : diszjunkció,kvantor stb(ez is laza)

Másnál is ilyen lassan épül fel a képzés?


2023. szept. 6. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mindenki napi 25 órát magol, csak te vagyok szuperokos. Buksisimi.


Nézz a naptárra, a legtöbb helyen még szorgalmi időszak sincs.

2023. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kezdjük ott, hogy magolás nem megfelelő tanulási technika, főleg nem matek szakos szakon, max valami BTK-s bűfé szakon jó ahol a turul madárról az infókat bemagolod.. másra nem jó
2023. szept. 6. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy milyen iskolabol jottel, es milyen alapjaid vannak. Egyetemen matekbol mellettem ult egy fazekas matek specre jaro srac, allandoan azt hallgattam hogy o mar ezt tudja meg azt tudja. Aztan az elso zh-nal fogta a fejet mennyi mindent elb@szott.

Siman tunhet konnyunek jo alapokkal az eleje, de innen konnyu nagyon nagyot esni, mert kettot pislogsz ezzel az arroganciaval, es konnyen elveszited a fonalat, es siman kicsuszik a kontroll a kezedbol.

2023. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! Koszonom a valaszod!
2023. szept. 6. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első iróniáját nem érted, az öntömjénezésed pedig hemzseg a helyesírási és nyelvhelyességi hibáktól. Szerintem próbáld picit visszafogni magad, mert nem leszel így népszerű. Abban pedig igaza van az első válaszolónak, hogy sok egyetemen csak a jövő héten kezdődik a szorgalmi időszak.
2023. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első hét az egyetemen a demováltozat. Kivánom hogy tartson ki ez az állapot a szorgalmi időszak végéig!
2023. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Ha olyan született tehetség vagy mint én akkor megmarad ez az állapot mert különösebb erőfeszítés nélkül végeztem el az egyetemi képzést.


Ha viszont átlagos vagy gyenge képességű vagy (mint az emberek jelentős hányada) akkor azt fogod érezni hogy idővel nehezedik

2023. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7, ma nincs kezelésed? :D
2023. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 ezek szerint nincs, de ma fél órát késett is, máskor egyből trollkodik a Befektetőcsávó 🤣
2023. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!