Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baj ha nem megyek el az...

Baj ha nem megyek el az egyetemi tanévnyitóra?

Figyelt kérdés
Elvileg kötelező, de érdekelni fog bárkit is, hogy ki ment el meg ki mem? (Az EKKE-ről van szó)

2023. szept. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, milyen következménye lehetne, Te tudsz utánanézni.
2023. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Gólyáknak nálunk is kötelező. Teszteket íratnak, tájékoztatók vannak stb. Felsőbb évesek már nem nagyon mennek rá.
2023. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tájékoztatók külön időpontban lesznek azt tudom. Meg amúgy ezt is felsőbb éves mondta, hogy nem muszáj elmenni de nem tudom kinek van igaza.
2023. szept. 5. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az ELTE-n nem volt kötelező, én sose voltam. Igaz, nálunk nem is történt semmi, csak beszédet mondott néhány ember, stb. De vannak helyek, ahol az évnyitón már pl. eskütétel van, szóval arra elvileg el kéne menni.
2023. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két egyetemre jártam, egyik helyen se voltam évnyitón, máig se tudom mi volt ezeken, de hiányát egyiknek se éreztem :D
2023. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez az eskütételt ha kihagyom történik valami?
2023. szept. 5. 16:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy a több száz elsőéves hallgatót név szerint azonosítani fogják, hogy ott volt-e az eskütételen vagy sem. De egyébként nem tudsz utánanézni korábbi évek fb csoportjaiban például, hogy van-e ennek jelentősége? Nálunk minden évfolyamnak volt fb csoportja, hasznos infókat lehet ezekből kimazsolázni.
2023. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!