Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanévnyitóra mit...

Egyetemi tanévnyitóra mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
Egy fekete farmer és egy fehér blúz elég? Magassarkú vagy balerina cipőt is vehetek? Nem akarok szoknyát venni. Csak nem tudom mennyire kellene kiöltözni. Kitűnne ha sima fekete farmerba mennék?

2021. szept. 3. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Senkit se érdekel, el se kell menni.
2021. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fekete-fehér jó, ha el akarsz menni
2021. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy fiú vagy lány vagy-e. Fiúként én kerülném a magassarkút és a szoknyát, bár nem küldenek ki vele :)
2021. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el, de nálunk aki be akar menni a nagyterembe ünneplő fekete-fehér magassarkú. De sokan sajnos nem jutnak be és kint nézik kivetítőn. Ott már nem igen érdekli senkit. Sajnos nagyon sokan vannak általában és gyakran hiába megy el az ember semmit nem lát/hall az egészből.
2021. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyetemen már semmi értelme az évnyitónak és nem is kötelező, ne gondold túl, egy elegánsabb felső, meg nadrág, és egy magassarkú, vagy szebb cipő bőven elég. Felsőbbéveseknek már nem is szokott lenni (nálunk legalábbis), ez már nem olyan, mint a középsulis, senkit nem érdekel, hogy ott vagy-e és ha igen, akkor miben. Nálunk volt, aki fermer pólóban ment. De egyébként semmi érdekes nem hangzik el ott.
2021. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. szept. 3. 22:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!