Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem fura, hogy csak 3 nap...

Nem fura, hogy csak 3 nap kell bejárnom első félévben egyetemen?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura.
2023. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
de gondolom akkor kb egesz nap bennt kell lenni?
2023. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nekem egyik félévben sem volt több, mint heti 3 napom egyetemen. :D Volt olyan is, amikor csak 2 nap jártam be egy héten. Mindig próbálom besűríteni az óráimat 2-3 napra ha lehet. Nyilván van olyan szak, ahol ez lehetetlen, illetve van amikor egy tantárgyat csak egy időpontban hirdetnek meg, és az is péntek délután 3, szóval nem mindig lehet összesűríteni a tárgyakat, de sokszor igen.
2023. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Orvosi képzésen fura lenne, viszont egy értéktelen büfészakon ahol úgysem oktatnak semmit még sok is a 3 nap.
2023. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, de arra ne számíts, hogy ez minden félévben így lesz. Különösen a kis létszámú szakokon, ahol a gyakorlatokon is csak 1 vagy 2 kurzus van a tárgyakhoz meghirdetve, nagyon gyakran elkerülhetetlen, hogy minden hétköznap be kell menni. Nekem még olyan is volt, hogy péntek délutánra tettek nappalis gyakorlatokat - gondolhatod, hogy a távol lakók mennyire örültek ennek.
2023. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most másodéven lenne ilyen, kedden, ha nem most veszek fel kötvált, meg tesit, akkor nem lenne órám. Cserébe hétfőn 8-16-ig vagyok, szerdán 8-18-ig, csütörtökön meg 12-16-ig. Péntekre meg eddig még egyszer nem hirdettek meg semmi kötelező órát szakon... Max tesit meg szabvált tehetnék oda.

Viszont van két óraütközésem, mert egy gyakorlatomnak egy időpontja van meghirdetve, és pont akkor van előadás is más tárgyból. (Tanáriról beszélünk amúgy)

2023. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elviekben össze lehet hozni a dolgot, gyakorlatban nekem még sosem sikerült végül úgy felvenni a tárgyaimat, hogy két szabadnapom is legyen a héten. Az egy szabadnap viszont szerencsére mindig vagy adott volt, vagy sikerült úgy összerakni az órarendemet, hogy legyen.
2023. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!