Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemen első 2 évben...

Orvosi egyetemen első 2 évben milyen átlag mondható jónak, elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
4,2felett
2023. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok értelme így ennek a kérdésnek szerintem. Ha sikerül minden, nem csúszol, és nem készülsz ki teljesen idegileg, az már több mint elfogadható.
2023. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, amivel még bent vagy államin és nem sorolnak át fizetősre xD
2023. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Ha bennt maradsz államin, már Hawaii van.
2023. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Más az elfogadható és a jó szerintem. 😀

Én pl. első félévben elég komolytalanul vettem a tanulást, 2,78 volt az átlagom, azzal még bőven bent maradtam államin, mert akkoriban 2,5 volt a minimum (azóta emeltek először 2,75-re majd 3,00-ra), meg amúgy is csak nyáron van átsorolás, de azért én ezt mindennek mondanám, csak jónak nem, konkrétan egy-két alibi tárgyat kivéve mindenből kettesem volt. 😂

Én a jót első két évben 4,00 fölé lőném be, de persze kinek mi (ha tanulsz is kicsit egyáltalán nem nagy szám elérni), elfogadható meg bármi, amíg megvan minden tárgy.

2023. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!