Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teljes munkaidős állás mellett...

Teljes munkaidős állás mellett ne is álmodjak nappali tagozatról?

Figyelt kérdés

Van már egy diplomám, és egy elég jól fizető teljes munkaidős állásom. Ez a fő irányvonal nálam, nem szeretnék kihagyni éveket, még ha így-úgy meg is tudnám finanszírozni magamnak. Viszont szeretnék elvégezni egy új szakot, ami vagy gazdálkodás és menedzsment, vagy pénzügy és számvitel. Inkább az utóbbi.

Szerencsém van, mert home officeból dolgozom, nem felügyelnek, meetingeket céges policy szerint csak 10 és 4 óra közé szervezhetnek. 5 éve vagyok itt, a feladatok nagy részét rutinból oldom meg, szóval a meetingelésen kívül 2-3-4 óra effektív munkával még túl is teljesítem az elvárásokat. Mellette nagyon jó főnököm van, és a cég hozzáállása is előremutató, szóval kb bármihez tudnak alkalmazkodni.

Viszont egy nappali munkarend egyetemen mégis csak rengeteg időt elvisz. Van esély arra, hogy ezt munka mellett csináljam, vagy kínszenvedés lenne és úgysem tudnék készülni rendesen?

ELTE, BGE egyetemekre pályáznék.


Bónusz kérdés: estin minden ugyanaz, csak későn vannak az órák, vagy csökkentett is az óraszám?


2023. aug. 9. 18:22
 1/5 anonim válasza:
70%
Álmodni lehet.
2023. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kizártnak tartom.
2023. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha, még levelezőn is nap közben vannak az órák, ha szerencséd van, akkor talán az egyik nap szombat.

Én most kérdeztem egy szakot, hétfő-kedd-szerda reggel 8-tól este 6-ig. Kérdeztem is, hogy ezt mégis hogy gondolják, hát csak 14 nap egy félév.

De köszi, a 2 félév akkor 28 nap, plusz a vizsgák, meg tanulni is kéne, szóval ha a munkaadó nem támogat, lehetetlen.

A férjem most kezdi majd az informatikust szeptemberben, péntek 8-tól délutánig vannak az órák, illetve szombatonként, ezt még talán csúszóval, szabival meg lehet oldani. De nappalit? Kizárt.

Egyébként is úgy tudom van egy korhatár a nappali tagozatra.

2023. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod beszelni, hogy 3 nap kelljen dolgozni hetkoznap, akkor belefer idoben. Ez a bejaras resze. Az otthoni tanulast nem tudom hogy oldod meg viszont, mert akkor eleted sem lesz.
2023. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a két szakot simán el lehet végezni heti 2 nap bejárással, keress inkább egy levelezőt. Nappalin hiába is gondolja az ember, hogy bepakolja az óráit 2-3 napra, az nem biztos, hogy sikerül. Nekünk is volt olyan vendégtanár, aki csak pénteken volt hajlandó oktatni.

Nappalin egyébként is van gyakorlat 1 vagy 2 félév, és munka mellett azt mégis hogyan?

2023. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!