Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2024 érettségi során lesz...

A.Dominika kérdése:

2024 érettségi során lesz néhány egyetemen szóbeli meghallgatás, mire lehet számítani?(SOTE-ÁOK)

Figyelt kérdés

Az egyetem oldalán ennyi van publikálva:

"A Semmelweis Egyetem esetében kötelező lesz a szóbeli meghallgatás, ahol maximum 50 pontot lehet szerezni, több képzés esetében ennek része lesz az adott szakra jellemző készségek felmérése is."

Miféle készségekre gondolhatnak?Esetleg a szak iránti motiváció megérdeklődésére és ilyesmikre lehet majd számítani?



2023. aug. 6. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Készség felmérés pl. fogorvosi képzésnél lesz, ált. orvosin inkább tudást és motivációt mérnek, hozzátenném eléggé szubjektív módon.
2023. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTE-re járok orvosira. Nálunk azt mondták az oktatók, hogy motivációt fognak felmérni, illetve elsősorban szakmaibb jellegű kérdések lesznek, vagyis biológia, kémia és fizika.
2023. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
bocsi, hogy itt kérdezem meg, viszont ilyen szóbeli csak a SOTE-n lesz, nem?
2023. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Utolsó válaszoló: Az egyetemek oldalán fent kéne legyen minden információ, nekem csak a SOTE a releváns, így a többivel nem vagyok tisztában sajnos:(

2023. aug. 7. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!