Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdász tanárok mennyit...

Közgazdász tanárok mennyit keresnek? Ők is bértáblát?

Figyelt kérdés
Érdemes ezt elvégezni?
2023. aug. 6. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakképzési centrumokban annyit kap, amennyit kialkudik, más esetben bértábla.
2023. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyit lehet kialkudni? Valahol azt olvastam, hogy olyan bruttó 100-zal több, mint a bértábla, ez reális lehet?
2023. aug. 6. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

"És mennyit lehet kialkudni?"


Annyit amennyit érsz az oktatói centrumnak. Ha egy határozott jellem vagy aki képes nagyon jól előadni magát amivel nagy értéket képviselsz akkor bőven bértábla felett is kereshetsz. De elnézve a kérdésedet és a határozatlanságodat neked be kell érni a bértáblás fizetéssel.

2023. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Ne oszd már az észt állandóan! Ostoba vagy.
2023. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es.

Azért ez nem így működik, ahogy a 3-as elképzeli. Odaállhatok én a munkaadó elé, hogy bruttó 1 millát akarok keresni, ha az erre szánt keret bruttó 400.000, lehetek én akármennyire jó, nem tudják megadni.

Valamennyi rugalmasság van, de túl sok még a versenyszférában sem, nem hogy az állami szektorban.

2023. aug. 6. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!