Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi Egyetemen mikor...

Állatorvosi Egyetemen mikor lesznek igazi állatorvosi tárgyak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyan tárgyak, amik alapján bele lehet látni milyen is maga a munka és szeretnénk-e? Tehát nem csak anatómia vagy biofizika, hanem kivisznek mondjuk a haszonállatokhoz

2023. aug. 5. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hetesi gyakorlat tudtommal már első félévben is van, az érdekes elméleti tárgyak harmadév körül jönnek be és az igazán állatorvosis gyakorlatok az utolsó félévben vannak. Persze előtte is van pár nyári gyakorlat, másodév után állattenyésztési, harmadév után pedig takarmányozási, de amire szerintem te gondolsz az a 11. félévben lesz.

Amúgy megfigyelőként akár már most is csatlakozhatsz egy állatorvoshoz (általában szívesen fogadnak diákokat), így még az egyetem előtt el tudod dönteni, hogy neked való-e ez a hivatás.

2023. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a hetesi gyakorlat mit jelent pontosan?
2023. aug. 5. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Most kezded az egyetemet, vagy még csak felvételi előtt állsz?

2023. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Az első 4 félévben 1-1 hétre - ha minden igaz, a tanítás ideje alatt - kimentek az üllői klinikára, minden félévben más haszonállattal foglalkoztok, ez fel van vezetve, hogy mikor szarvasmarha, mikor sertés, stb... Kötválasként van megjelölve, de gyakorlatilag kötelező felvenni. Szállás biztosított, aztán a tanyasi lét alapjaiba tesztek megtekintést, elsajátítjátok az állatok körüli munkát lényegében. Hajnali kelés és társai.
2023. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!