Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten vagy Pécsen kertész...

Budapesten vagy Pécsen kertészeti szak?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnáziumban vagyok érettségin és nagyon vonz a kertészettel, növényekkel (fák, virágok) való foglalkozás. Hasonló szakok, karok, mint Kecskeméten a Neumann János Egyetem természeti kara található Pécsen vagy Budapesten?


Utána kerestem, eddig nem igazán jártam sikerre, gondoltam kiírom ide is, hátha valaki előbb segít, mint találnék :DD



2023. júl. 29. 14:35
 1/2 anonim válasza:
Budapest, Mate kertész kar.
2023. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kertészmérnök képzés Budapesten a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem budai kampuszán van, illetve ugyanezen egyetem gödöllői kampuszán is, amely nincs messze Budapesttől.


Pécsett sajnos nincs kertészmérnök képzés. Még esetleg Keszthelyben gondolkozhatsz, ami szintén a MATE-hoz tartozik.


Egyébként én úgy hallottam, hogy a kecskeméti kertészmérnök képzés elég gyenge. Ha az a célod, hogy könnyen elvégezd, akkor Kecskemét jó választás lehet, de ha az, hogy jó szakember legyél, inkább válassz bármi mást.

2023. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!