Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kirúgtak az egyetemről...

Ha kirúgtak az egyetemről teljesített kredit hiányában, akkor arról mikor értesülök?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy az elért krediteim száma megfelelő-e mert nem kaptam erre választ az egyetem részéről. Ha esetleg elbocsájtottak akkor arról kellett volna értesítést kapnom vagy csak szeptember előtti napokban kapom a levelet ?
2023. júl. 23. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
minden egyetemen más, nálunk BME-n augusztus 15-ig kell értesítsenek.
2023. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, akkor még nem tudok fellélegezni. Köszönöm a gyors választ.


Egyébként szerinted/szerintetek ha 29 kreditet teljesítettem ebbe a tanévben (2022/23) és volt ahol azt olvastam, hogy 30 kell tavaszi félév végére máshol meg (ugyanúgy az egyetem egyik oldalán) hogy negyedik félév végére pedig 60 (a 60 kredit pontot teljesítettem) akkor van esély arra hogy elbocsájtanak?

2023. júl. 24. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak fizetősre tesznek át, ha nincs meg az évi 30 kredit, biztos hogy nálatok kirúgnak ha nincs meg a kredit?
2023. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Önköltségesen vagyok onnan gondoltam, meg mintha az rémlene hogy valami ilyet olvastam.
2023. júl. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!