Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha iskolát szeretnék váltani,...

Ha iskolát szeretnék váltani, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, ez az első évem (azaz 9-es vagyok). Nem tudtam igazából milyen ez a suli csak megjelöltem, bár eleve gyanús volt hogy nincs semmilyen felvételi. Kiderült hogy ez a suli nem épp a képességeimnek megfelelő (4,6 az átlagom) és másfél hónap alatt, mióta ide járok unalmasan telnek az órák, mert semmi újat nem mondanak számomra. A társaság is eléggé érdekes...

Nagyon szeretnék sulit váltani, egyáltalán nem érzem itt jól magam. Mi a teendő ilyenkor? Van esetleg más lehetőségem? Nem szeretnék egy évet itt eltölteni, mert kb felesleges. Aki tud, segítsen ez ügyben, eléggé fontos lenne. Köszönöm.


2010. okt. 13. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy válthatsz sulit, nézd ki, hogy hova szeretnél átmenni, és kérdezd meg ott az igazgatótól, hogy hogyan tudsz átjelentkezni.
2010. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
:) Talán mert a 9. év a gimnáziumban az általános iskolai anyag ismétlése(kissé kibővítve). Mondd ugyan ezt 10. és 11. évfolyamon.:)
2010. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak eddig mindenhol azt mondták hogy nincs hely:( Nem tudom elhinni... nincs 1 db hely? :S
2010. okt. 14. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen NINCS!De még próbáld!Valahol ugyis lesz!Tarts ki!Félévkor 1000% hogy lesz!
2010. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!