Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen szakra...

Szerintetek milyen szakra menjek továbbtanulni vagy milyen OKJ lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem jó pár pályaorientációs tesztet és mindegyik a pedagógust adta ki,de a jelenlegi helyzet miatt nem szeretnék belevágni.

1 év és érettségizek.

B2 angol nyelvvizsgám van,humán tantárgyak viszonylag jól mennek

matekból,kémiából,fizikából fel vagyok mentve diszkalkulia miatt,10.óta nem tanulok számolást.

Van egy óvodai dajka szakmám,dolgoztam bölcsiben,óvodában.

Sajnos úgy érzem hogy csak a gyerekekhez “értek” és semmi másban nem látom a helyemet,gondolkozok egy csecsemő és kisgyermeknevelő diplomán,ők a szakmához képest jól keresnek,viszont vidéken nagyon telített szakma ezért szeretnék egy “b tervet”.

Egy olyan egyetemi szakot(nem büfésszakot)vagy okj-t amivel magyar viszonylathoz képest nőként tudsz egyedül boldogulni vidéken is.



2023. júl. 10. 05:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi kijavította a telefonom,1 éve már le érettségiztem,azóta leraktam egy gyógyped.aszisztens képzést is de csak budapesten keresnek,itt nem tudják megfizetni vagy csak nem kell nekik,nem tudom.
2023. júl. 10. 05:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj saját gyerekmegőrzőt, -napközit.
2023. júl. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisgyermeknevelo diplomaval tudok csinalni,de egyebkent jo otlet🙂
2023. júl. 10. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Konduktor? Semmelweisen Pető András karon van, a honlapjukon utána tudsz olvasni, hogy mivel foglalkozik, de gyakorlatilag olyasmi, mint egy gyógypedagógus (eléggé lesarkítva)
2023. júl. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a konduktort ajánlanám, esetleg gyógypedagógia (főleg magánban). Aztán rengeteg szakirányú továbbképzés is van, amit diploma után el lehet végezni.

[link]

2023. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!