Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem jogász...

Miskolci Egyetem jogász szakon melyik a legnehezebb tárgy?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Sokaktól hallottam az EU jogot, mint nehéz tárgyat.
2023. jún. 17. 14:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz tűnik nehéznek 🙃
2023. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az EU jog volt az egyik legkönnyebb.....


Persze volt olyan évfolyamtársam, aki pont EU jog miatt ismételt félévet....és ku....ra nem azért, mert nem tanult.

2023. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én most voltam első éves. Első évben általában római jog, magyar állam és Jogtörténet, egyetemes állam és Jogtörténet, bevjog, jogászi etika ( l.félév) jogászi kommunikáció (ll.félév) voltak a tantárgyak. Számomra a legnehezebb a Jogtörténet volt míg másoknak a római jog szokott a mumus lenni. De azt ajánlom hogy a romát tanuld gőz erővel mert arra épül a polgári jog is, plusz a nemzetközi jog egy része. Remelem tudtam segíteni.
2023. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!