Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik 2 tantárgyat válasszak...

Melyik 2 tantárgyat válasszak érettségin? Többi lent

Figyelt kérdés

Fel vagyok mentve (diszkalkulia)matekból,kémiából,fizikából. Így matek helyett kell választanom egy tantárgyat,illetve mégegyet mer az ötödik tantárgy kiválasztható.Fogalmam sincs hogy mit válasszak:( Digitális kúlturából nem vizsgázhatok mivel abban is van számolás.Ezek a lehetőségek:

Bibliaismeret - Hit Gyülekezete

Biológia

Célnyelvi civilizáció

(angol, francia, német, olasz, orosz, spanyol és szlovák)

Dráma

Ének-zene

Filozófia

Földrajz

Gazdasági ismeretek

Hittan

Honvédelmi alapismeretek

Judaisztika

Közigazgatási ismeretek

Mozgóképkultúra és médiaismeret

Nemzetiségi népismeret

Horvát népismeret

Német népismeret

Roma/cigány népismeret

Román népismeret

Szerb népismeret

Szlovák népismeret

Szlovén népismeret

Természettudomány

Testnevelés

Vizuális kultúra


Dráma+Filozófia+Célnyelvi civilizáció szimpatikus.Már csináltam egy előre hozott emelt angolt,mégmindig nem 100% hogy hova mennék továbbtanulni így is kérdés a továbbtanulás.Eleinte ovónő lettem volna de diszkalkuliásokat kiraknak onnan,gyógypeden elfogadják őket🤷🏼‍♀️Anglisztika tetszene de büfésszakma,igaszágügyi igazgatást néztem utána van osztatlan jogász képzés ami szupi



2023. jún. 10. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"A titkar azt mondta nekem hogyha rajzbol akarok erettsegizni akkor kulsoskent kell mennem masik suliba es ugy le erettsegiznem,akkor az osztalyozovizsgat is ott kene leraknom?"

Valószínűleg igen, de szerintem erre azért kérdezz rá a titkárságon, mert lehet, hogy az osztályozót a saját sulidban is le tudod tenni, csak érettségit nem szerveznek.

2023. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös hozzászólóval értek egyet.

A hittan érettségi nagyon könnyű, a föci sem nehéz, a rajzról nem tudok sokat, de úgy tudom, hogy az sem nehéz.

Remélem elfogadják azon a szakon, amire szeretnél jelentkezni, sok sikert!

2023. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!