Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A suliban minden órát végig...

A suliban minden órát végig telefonozok mégis nagyon unatkozok és egy örökkévalóság az egész. Mivel telhetne gyorsabban az idő?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ha odafigyelnél órán és nem a telefonod nyomkodnád, az idő is jobban telne és még okosabb is lennél. Nem lenne hátrány, hidd el.
2023. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzetelj. Tollal papírra. Ne telefonnal vagy ne csak a táblát lefotózva.
2023. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki önmagában unatkozik, az társaságban untat!
2023. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre az oldalra 16 éven felüliek regisztrálhatnak. Ezek szerint te is 16 éven felüli vagy. Már nem vagy iskolaköteles, minek jársz be egyáltalán?
2023. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4, mert anyámék kötelezővé tették nekem
2023. jún. 7. 14:23
 6/9 anonim válasza:
100%

Hányas tanuló vagy? Ha gimnáziumba jársz akkor legalább figyelj órán hogy le tudj érettségizni. Gáz lenne ha megbuknál. Sőt ha egyetemre akarsz menni akkor számítanak a jegyezd. A matekórák nekem sem voltak a kedvenceim de figyeltem jól leérettségiztem és aztán mentem egyetemre ahol nem is hallottam a matek szót. De ha ilyen a hozzáállásod nem sok reményt fűznék hogy sikeresen felvesznek valahova.


De a kérdésedre rendesen válaszolva: figyelj órán, tanulj, jelentkezz akkor majd eltelik az az idő és még az eredménye is meglesz. Aztán ha ezt csinálod talán még fel is vehetnek.

2023. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
És ha nem tanulsz, miből tervezed eltartani magad?
2023. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Troll kérdés... Már ki írta a közelmúltban párszor hasonlóan...
2023. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

"#4, mert anyámék kötelezővé tették nekem"


- Anya, Apa, az iskolában nem csinálok semmit, csak a telefonomat nyomkodom. Mivel így felesleges odajárni, inkább el kellene indulnom a segédmunkás lét és az alkoholizmus felé vezető sárga köves úton.

2023. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!