Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha nem megyek be...

Zozoard2 kérdése:

Mi történik ha nem megyek be a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam az érettségim ezért októberben tervezném újrapróbálni. Tudtommal újrapróbálni az érettségit pénzbe kerül, viszont nekem egy ismerős azt mondta, hogyha szimplán nem megyek be szóbelire akkor ingyen próbálhatom újra októberben mivel ez a mostani próbám érvénytelen lesz. Ez nem hangzik túl realisztikusnak, ezért gondoltam rákérdezek itt is, hátha valaki tud biztosabb információt mondani. Köszi!

2023. jún. 7. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben megkapod az évvégi bizonyítványodat, és megszűnik a tanulói jogviszony, akkor szerintem már nem ingyenes.
2023. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne ha az iskolát felhívnád és megkérdeznéd?
2023. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!