Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennek lenne nyoma vagy hatása...

Ennek lenne nyoma vagy hatása a jövőmre?

Figyelt kérdés
Egy tanár kicseszett velem és rossz színben állított elő az egész tanári kar előtt közbe meg jópofizott velem egész évben csak egy-két órán elengedtem magam azt igazgatóit kaptam miatta kb tönkremegy az életem közbe meg a tanár volt hogy autistának meg semmirekellőnek nevezett erről van hangfelvételem de mit ér egy 16 éves fiú szava egy igazgatóé ellen kb ki se tudok állni magamért és ágazati után jövőre elterveztem hogy hülyéskedni fogok bejárni az órájára és a cirkuszt fogom csinálni amíg bent vagyok. Ha kibasznak kibasznak nem nagyon érdekel lenne hova mennem,csak az érdekel hogy mondjuk állásinterjúkon vagy továbbtanulásnál számítana-e hogy kirúgtak egy iskolából. A negatív és "a tanárnak biztos igaza van" megjegyzéseket hagyjuk.

2023. máj. 20. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Továbbtanulásnál nem számít hogy kirúgnak ha máshol befejezed a középiskolát és sikeresen érettségizel, önéletrajzban meg kb addig szokás a középsulit beírni amíg nincs diplomád utána elég evidens hogy kijártad. Addig is ha egyből máshol folytatod nincs lyuk az önéletrajzban, ezt még simán be lehet kamuzni hogy költözés miatt közelebb volt,nem tetszett az osztály közösség... (már ha bárki rákérdez, kicsi az esélye).


Azért az hogy már szándékosan akarsz cirkuszt rendezni viszont téged is minősít, osztálytársaiddal is kicseszel ha direkt rendezed órán a műsort és a te fegyelmezéseddel megy el az idő. Ha ennyire rossz a helyzet akkor válts most nyáron sulit, ha úgy rúgnak ki és nem vagy tanköteles már nem biztos hogy a jobb iskolák szívesen fogadnak.

2023. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%

Először is szokj le arról, hogy ezt a kb-zást gyakrabban használod, mint a vesszőket!

A kb egy rövidítés, annyit jelent: körülbelül, nqgyjából.

Tehát még helytelenül is használod.


Másrészt bájos, hogy pont arról hallgatsz mélyeket, ami a tanárból kiváltotta azt a reakciót, amit most sérelmezel.


Remélem, az ksztálytársaid lesznek olyan tökösek, hogy belelépnek a szádba, ha nem fogsz viselkedni az órákon.

Hogy egy tapló vagy, az a magánügyed, de másokat ne zavarj, ők lehet, hogy komolyabban vennék az iskolát.

2023. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!