Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy nem fogom bírni a...

Lehet, hogy nem fogom bírni a gimit? Eléggé el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
órákat ültem a könyvek felett, anyámnak felmondtam mindent jól, és dogánál 1-est írtam. két tantárgyból állok bukásra (még év eleje van, nincs veszve semmi, tudom). viszont képes vagyok 5-öst is írni (pl. német). mi van velem?
2010. okt. 8. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Nem állt rá még az agyad.

Menj oda az adott tanárokhoz és mondd el nekik, hogy ez a helyzet és kérd meg, hogy segítsenek. De komolyan. Én mindig kérdeztem, ha valamit nem értettem, akár órán, amikor mondta az anyagot, akár óra után külön, ha valami gondom volt (pl. nem bírtam megérteni valamit).

Egyrészt mindig segítettek, másrészt látszott a hozzám való viszonyukon, hogy értékelik, hogy valóban meg akarom tanulni a dolgokat. Nagyon butaságnak tartom, amikor valaki nem érti az anyagot és nem a tanártól kérdezi meg, hanem tesótól, vagy itt a gyk-n.

2010. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!