Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarhat ez ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarhat ez ennyire? Eléggé Elvagyok keseredve. :S

Figyelt kérdés
Az van, hogy 3 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, és most láttam képeket, amik alapján valszeg már lefeküdt vki mással, és ez engem iszonyatosan idegesít, hogy valószínűleg már más is hozzáért rajtam kívül, pláne úgy, hogy mindketten mi voltunk egymásnak az elsők olyan téren. Meg az is iszonyat idegesít, hogy nem olyan ribancoskodónak ismertem meg, mint amilyennek a képekről tűnik, és ő is mondogatta, hogy mennyire utálja a ribancokat, és hogy ő soha nem tudna azzá válni, erre tessék. :S Na szóval hogy tudnám elérni, hogy ez ne idegesítsen ennyire?
2010. okt. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, fogadd el. Nekem is volt régen egy olyan nőm, aki a korához képest nagyon éretten viselkedett, aztán a kapcsolat vége felé egyre jobban "ribancosodott", szakítás után pedig aztán elszabadult a pokol. Majd egy másik lány eltereli a figyelmed.
2010. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ismerős téma:)

De ne bánkódj, ez valahogy tipikus a csajoknál. (Persze mindig van kivétel:D)

Mellesleg meg túl kell lépni rajta:D Ismerkedni új csajokkal pl. vagy bármi más ami el tudja tereni a figyelmedet róla. Am meg szereted még valószínű ezért idegesít;)

2010. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán azért zavar mert még szereted!!
2010. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elöttem lévővel értek egyet :)

Féltékeny vagy :)

Ne törődj a csajjal! Ha ilyen ribi lett hagyd a fenébe majd találsz magadnak mást :)

2010. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!