Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi hogy van?

Az érettségi hogy van?

Figyelt kérdés

Halottam már előrehozottról, meg simáról meg van aki 10.-ben van aki 11.-ben rakja le, de őszintén ez nekem zavaros..


Akkor most mikor van? Mi az az előre hozott? Mikor lehet az előre hozottat lerakni? Hanyadikban van egyáltalán ez az egész?


Előre is köszi a válaszokat!



2023. márc. 7. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően 12-ben van érettségi (magyar, matek, töri mindenképp). Előrehozottan olyanokat tehetsz, amiket következő éven már nem tanulnál (pl informatika, földrajz, fizika) vagy ha csinálsz osztályozót, akkor akár nyelvből is mehetsz korábban.
2023. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én most vagyok végzős. van két érettségim, egy előrehozott angol amit 11-ben csináltam és egy előrehozott infó amit 10-ben csináltam.

Ugyanolyan érettségi, csak van, amihez nem kell 4 évet tanulni.

2023. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!