Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy ennyi idősen elmenjek még tanulni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, érettségi nélkül 1 szakközepes szakmával és egy okj-s szakmával és nagyon érdekel a kémia, vegyészet. A legközelebbi iskola ami ehhez a szakmához oktat szakirányúan az a Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum.

Szerintetek hogy lenne lehetséges, hogy én bekerüljek egy ehhez hasolnó iskolába vagy akár oda? Ott van levelező? Vagy csak nappali tagozat? Nem néznének ki 21 évesen onnan?

A felvételi is érdekes lenne, mert már régen írtam felvételit ami ugyancsak nem lett jó eredményű, és az általános iskolai eredményeim sem igazán. Értem ezalatt pl. A kémiám 2-es lett. Úgy érzem azóta benőtt a fejem és szeretnék tanulni és úgy néz ki, hogy találtam egy olyan szakirányt ami érdekel is. Mit tudnék ilyenkor csinálni? Valami használható tanács?😃



2023. febr. 14. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhh...kizárt. Még 43 évesen én még csak-csak, de Te mit akrasz már 21 évesen??
2023. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami javaslat, hogy mit tudnék csinálni? :D
2023. febr. 14. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Szex. ;)
2023. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy, hogy tanácsot is adjak: érettségire felkészítő, estin...egyenlőre. Távolabb ne gondolkozz, csak lépésenként mindig egyel előbbre.
2023. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megnyitottam a kérdést, egy minimum 50+os emberre számítottam. Hajrá! Érdeklődj akár az iskola honlapján található kontakt email címen, hogy milyen lehetőségeid vannak!
2023. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem késő sem tanulni, sem pedig valami újba belevágni.

Menj fel a suli honlapjára, és nézd meg, hogy van-e levelező.

Jelentkezhetsz online oktatású gimnáziumba is, ha kell érettségi.

Esti tagozaton biztos nem fognak kinézni, de szerintem ennyi idősen nappalin sem.

2023. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!