Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki 100%-ra irta...

Van olyan aki 100%-ra irta meg a közép matematika érettségit?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztosan van, de azért ritka. Ugyanis ilyen sok feladatban az ember kötött idő alatt általában benéz egy-két kisebb dolgot. Tehát a legjobb középiskolásoknál is a várható inkább 96-98%.


Annak idején (a régi felvételi rendszerben) én is így voltam vele: lényegében megcsináltam mind a 8 feladatot, de összességében 95%-os lett a felvételi, mert valahol nem ellenőriztem/nem kötöttem ki, vagy csak egyszerűen a bizottság bizonyos pontokon szűkszavúnak ítélte meg a leírást.

2023. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%ra az emeltet, ismerősöm 100%ra
2023. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de akkor 90% körül reális akinek azért megy a matek, közép
2023. febr. 12. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3


Persze, relatíve sok olyan embert ismerek, akinek meglett a 90% (1-es voltam).

2023. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én 100% körül mennék, de állandóan benézek valamit :D
2023. febr. 12. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

100%-ra akár mit megírni nagyon nehéz, mert egy hibát nagy valószínűséggel véteni fogsz, mert figyelmetlen vagy.


Néhány osztálytársam 100% közelire írta meg a közepet, de 100% senkinek se sikerült, még aki matek fakton nem remekelt annyira az is 90% felettire megírta a közepet. (A legtöbb faktos emelt érettségit tett (én is).)

2023. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat aki 100%-ra írta meg, pedig nem is volt matek faktos. Egyáltalán nem lehetetlen elérni.

Mi a 12. osztályt úgy kezdtük meg, hogy addig a 10-es anyag felét vettük, így szűk 1 év alatt le kellett adnia az új tanárnak (azon az éven váltották le az előzőt) 2,5 év anyagát. Mindezt úgy, hogy alap matekosok voltunk, tehát sokan humán beállítottságúak voltak közülünk. Igaz, hogy rengeteg házit kaptunk és sokszor téptem a hajam annyi feladatot kellett megoldanunk otthon, hogy behozzuk a lemaradást, de megérte, mert aki becsületesen gyakorolt otthon, annak 90% feletti eredménye lett érettségin.

Csinálj meg minél több korábbi érettségit és neked is simán meglesz a 90% feletti eredmény.

2023. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szaktársamnak speciel 100% lett.

Nekem 95%. Inkább ilyen hülyeségeket néztem be, hogy nem fejeztem be az ellenőrzést, elírtam valamit, stb. Tehát nem ilyen tényleges hibákat, hanem figyelmetlenség. (Amúgy tanárin vagyok, egyik szakom matek, de nem ebből emelteztem, ahogy nálunk a matek+bármi szakpáron az évfolyam kétharmada sem)

2023. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az exem 99%ot irt:D kozepet tett csak, mert külföldre ment egyetemre és ott is volt külön felvételi matekbol mert ilyen irányba ment tovább, és faktos volt. Sose tanult, meg az érettségire se, a matek volt az egyetlen, meg a német ami úgy ment neki hogy álmából felébresztve is tudott volna bármit. Van akiben benne van:D nekem 78% lett, de bőven rosszabbra számítottam.
2023. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!